Ölüm …

ölümUzun süreden beri yazamıyorum dostlarım , kusura bakmayın. Hayatın kargaşasının içinde yazmaktan fırsat kalmıyor.Bugün yazma nedenim dedemin arkadaşının vefat etmesi. İşte tam bugün Mustafa amca vefat etti , yaşlanmıştı hastaydı köyde ineklerle uğraşırdı.O doğayı çok severdi köy karla kaplıyken evinin kapısını kar aşmışken o köye gidip bacadan evine giren biriydi.

Bundan yaklaşık bir ay öncede dedemin kardeşi Ferhat amcam öldü  , şimdi inanın ne yazacağımı bilmiyorum kelimeler beynimden gelmiyor düşünmeden ağzımdan boşalıp gidiyor. Mustafa amcayla köyle ineklerin peşinde gezerdik konuşurduk çok komik biriydi , günümüzde insanlarlar yaşlı insanlarla fazla konuşmuyor ama insanlar bilmiyorlarki asıl Mücevherlerin yaşlılar olduğunu … Allah herkesin ailesine uzun ömürler versin.

Reklamlar

One thought on “Ölüm …

  1. Öncelikle mekanları cennet olsun.

    Ölüm hayatın bir gerçeği, buna alışmamız gerekiyor. Malesef ki her şeye bir çare bulunuyor ama ölüme, asla! Bu yüzden her zaman birileri eksilecek yanımızda, bir gün bizde birilerinin yanından eksileceğiz ama önemli olan tek şey, eksilirken geride bıraktığımız fikirlerdir. Umarım siz de iyi fikirler bırakarak eksilirsiniz birilerinin yanından. Ki bundan şimdilik bir şüphem yok 🙂

    Sevgilerle…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s